سپتامبر 23, 2017

سیستم Bus Shuttle Airport چیست؟

0 0 votes
رأی دهی به مقاله

هزینه حمل و نقل معمولا یکی از عمده هزینه های سفر محسوب می شود و یکی از راههای کاهش هزینه های سفر کاهش هزینه های حمل و نقل می باشد.

یکی از راههای کاهس هزینه های یاد شده استفاده از سیستم حمل و نقل Shuttle به جای تاکسی و یا تورهای درون شهری است. بعنوان مثال برای رفتن از هتل های داخل شهر پاریس به فرودگاه Ch.de Gaulle حدودا ۶۰ یورو باید پرداخت گردد که با استفاده از ون های شاتل ۱۸ یورو پرداخت و مسافر تا جلوی درب ترمینال رسانده می شود.

تقریبا تمام شهرهای مهم و توریست پذیر دنیا مانند رم، پاریس، مادرید و … به شاتل  متصل بوده و قابل استفاده است.

شما به چند صورت می توانید از این سیستم شاتل باس استفاده کنید:

۱- اگر کارت اعتباری دارید  از طریق سایت و رزرو مسیرهای انتخابی

برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید

 

 

 

۲- هنگام رزرو کردن هتل، هتل هایی را انتخاب کنید که به این سامانه متصل هستند. در سایت booking.com گزینه Shuttle را انتخاب کنید تا هتل های متصل به سامانه را مشاهده کنید. قبل از ترک هتل ( یک تا دو روز) از هتل بخواهید تا برای شما رزرو هتل به فرودگاه و یا تور شهری  را انجام دهد. در ساعت تعیین شده خودرو درب هتل به استقبال شما خواهد آمد.

هتل ها معمولا برای هماهنگی هزینه جزئی را از شما دریافت می کنند.

۳- شما می توانید شماره شاتل شهر مورد نظر را از طریق سایت شاتل   جستجو و شخصا با تماس با مرکز تماس شاتل رزرو خود را انجام دهید.

 

 

0 0 votes
رأی دهی به مقاله
0 0 votes
رأی دهی به مقاله
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
با دنبال کردن صفحه اینستاگرام هتل تیکت تخفیف دریافت کنیداینستاگرام
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/hoteltic/public_html/wp-includes/plugin.php on line 437