نکات وقت گرفتن از سفارت ایتالیا- کاکس ckgsir – بروزرسانی اسفند 1401

در تاریخ نگارش این مطلب یکی از مشکلات متقاضیان اخذ ویزای شینگن از سفارت ایتالیا گرفتن وقت از کارگزار این سفارت یعنی ckgsir می باشد.

ظاهرا سفارت ایتالیا برای صدور ویزای شینگن به ایرانی ها سخت گیری کمتری دارد و همین موضوع باعث تقاضای بالای ورود به سفارت ایتالیا است.

نقش دلال ها ، آژانس ها و تورها همچنین تعداد دانشجوهای ایرانی محصل و تقاضای ان ها در ایتالیا را نیز نمیتوان نادیده گرفت.

دلال های وقت با ادعاهایی چون: داشتن ربات و مانیتور کردن سایت وقت دهی، داشتن رابط در سفارت و … برای هر نفر 10 تا 15 میلیون تومان هزینه دریافت و وقت مورد بحث طلب میکنند.

نکات کلیدی وقت گرفتن از سفارت ایتالیا :

در سایت https://www.ckgsir.com/ کارگزار اصلی سفارت ایتالیا اکانت بسازید

زبان اصلی سایت کاکس ckgsir را فارسی تنظیم کنید

می بایست برای ساخت اکانت در برای هر نفر مبلغ 500 هزار تومان از کارت بانکی به حساب ckgsir واریز کنید

این مبلغ برای ضمانت حضور شما در روز و ساعت مشخص در مرکز صدور ویزاست و کارگزار باید بعد از حضور شما مبلغ مذکور را به حساب شما عودت دهد.

کارتی که با ان مبلغ را واریز میکنید بهتر است به نام متقاضی ویزا باشد و شماره ان را به خاطر بسپارید؛ چون در حضور باید شماره کارت و شماره شبای حساب را به سفارت اعلام کنید تا مبلغ برگردانده شود. (تا این لحظه سفارت پولی به مسافران پرداخت نکرده است متاسفانه!)

اگر در هنگام ساخت حساب کاربری سایت ckgsir گزینه پریمیوم یا وقت وی آی پی را انتخاب کنید شانس بیشتری برای دریافت وقت دارید اما باید برای هرنفر حدودا 40 یورو بیشتر پرداخت نماید

وقت سفارت معمولا از سه شنبه تا جمعه هر هفته و راس ساعات به صورت رندوم باز می شود بعنوان مثال 8:02 صبح سه شنبه ؛ 20:00 چهارشنبه؛ 21:00 پنجشنبه ها.

سعی کنید همزمان با چندین دستگاه موبایل، تبلت، سرفیس، لپتاب و … به صورت همزمان در روزهای یاد شده در سایت ckgsir انلاین و در حساب کاربری خودباشد.

دقت کنید شما در زمان باز شدن سایت وقت دهی حدودا 2 تا 10 دقیقه رمان دارید!

وقت های سفارت ایتالیا به صورت هفتگی و برای یکشنبه تا پنجشنبه هفته آینده قابل دسترس است.

از قبل مد نظر داشته باشید چه روز و چه تاریخ میلادی (برای هفته آینده ) میخواهید در سفارت حضور داشته باشید.

نگران تکمیل مدارک خود نباشید؛ مثلا برای ارائه ریز گزدش حساب و تمکن به سفارت ایتالیا 5 روز (فرصت تکمیل مدارک) زمان دارید.

اگر پیام زیر را مشاهده کردید شما موفق به دریافت وقت شده اید:

وقت گرفته شده در حساب کاربری شما قابل رویت است و میتوانید چک لیست مدارک ، فرم خام ویزای ایتالیا و نامه وقت خود را دانلود و مشاهده کنید.

سایت ckgsir فقط با آی پی ایران برای مخاطبین نمایش داده میشود.

گروه های با عناوین کشیک وقت سفارت ، زمان اعلام باز شدن وقت سفارت ایتالیا در تلگرام وجود دارد که ممکن است کمک کننده باشند اما چون نیت گردانندگان مشخص نیست ؛ توصیه نمیگردد.

نمونه نامه وقت سفارت ایتالیا:

تمام مطالب و عکس های درج شده متعلق به نویسنده مطلب و حاصل تجربه شخصی است، توصیه میشود به هیچ عنوان مبالغ هنگفت برای دریافت وقت ویزا قبول نکنید وخودتان اقدام کنید.

اگر تجربه و مطلب جدیدی برای کمک به تکمیل این نوشته دارید در قسمت نظرات ارائه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.

رزرو

02144470478