Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/hoteltic/public_html/wp-content/plugins/wp-notification-bars/includes/class-wp-notification-bars-shared.php on line 558
تا چه حد می توان به تمیزی اتاق هتل ها اعتماد کرد؟ - هتل تیکت

تا چه حد می توان به تمیزی اتاق هتل ها اعتماد کرد؟

هتل

فیلم لو رفته از کثیف کاری کارگران در چند هتل بزرگ چین سرتیتر روزنامه های این کشور شده است. در این کلیپ که نخستین بار در شبکه اجتماعی چینی، ویبو منتشر شد، دوربین های مخفی نشان می دهند که کارگران هتل ها با دستمال های کثیف حمام، دستشویی، توالت و سینک هتل را پاک و بدتر از آن از همین دستمال ها برای تمیز کردن ظرف و ظروف استفاده می کنند.

تاکنون، پس از انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی، چهار مورد از هتل های زنجیره ای بزرگ چین در واکنش به این ویدئو از مردم عذرخواهی کرده اند. در این ویدئو می توان دید که کارگران برای تمیز کردن لیوان های داخل اتاق دقیقا همان اسفنجی را بکار می برند که برای تمیز کردن دوش و وان از آن استفاده کرده اند.

در ویدئوی مذکور که توسط کاربری با نام هوواژونگ منتشر شده است، نام ۱۴ مورد از هتل های لوکس چینی دیده می شود که تاکنون فقط ۴ مورد از آنها در واکنش به این ویدئو از مردم عذرخواهی کرده اند. هتل ولدورف آستوریا در شانگهای و هتل شرایتون در گویانگ ضمن عذرخواهی از مردم قول بازنگری در رویه هتل خود را داده اند. این در حالی است که هتل شانگرلی در فوژو پس از عذرخواهی از مردم، تصاویر منتشرشده را مغایر با استانداردهای بهداشتی خود عنوان کرده است. هتل پارک هیات در بیجینگ نیز این رخداد را یک “حادثه تحت کنترل” عنوان کرده است.مسئولین گردشگری بیجینگ نیز ر واکنش به این ویدئو بیکار ننشسته اند. آنها اطلاعیه ای منتشر کرده اند که هتل ها را ملزم به بررسی و بازنگری مستمر در فعالیت هایشان می نماید. همچنین در بخشی از این اطلاعیه عنوان شده است که آنها از کمیسیون بهداشت بیجینگ تقاضای بازرسی های بهداشتی از چهار هتل معذور را خواسته اند.

در گزارشی که ای.بی.سی نیوز در سال ۲۰۱۷ از نتیجه بازرسی بهداشتی اتاق های چند هتل منتشر کرده بود، آمده است که در بیشتر اتاق های هتل ها سطح بالایی از باکتری ها دیده می شود.چاک گروبا، میکروبیولوژیست آمریکایی، یک آزمایش میکروبی از اتاق های نه هتل (سه هتل ارزان قیمت، سه هتل گران قیمت و سه هتل با قیمت معمولی) در لوس آنجلس انجام داد. یافته های او نشان می دهد که وقتی پای میکروب ها به میان می آید، سشوارها بزرگترین مجرمین اتاق هتل ها هستند.

هتل تیکت وب‌سایت
هتل تیکت مطمئن ترین و بهترین رزرو ها را در کمترین زمان و با بهترین قیمت تقدیم شما خواهد کرد!

یک نظر

  • نعیمه گفت:

    اون که چینه من تو دو هفته گذشته به ایران سفر کردم و تو دو تا از هتل های لوکس تهران و اصفهان چیزهایی دیدم که واقعا بهم برخورد. در صورت نیاز عکس ها و ویدئوهایی که از سوئیت های لاکچری هتل عباسی اصفهان و اسپیناس پالاس سعادت آباد تهران گرفتم رو منتشر خواهم کرد.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.