Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/hoteltic/public_html/wp-content/plugins/wp-notification-bars/includes/class-wp-notification-bars-shared.php on line 558
نمونه لیست بیمه تامین اجتماعی جهت ارائه به سفارت - هتل تیکت

نمونه لیست بیمه تامین اجتماعی جهت ارائه به سفارت

یکی از مهمترین مدارکی که سفارت را متقاعد میکند که شما در کشورتان جایگاه اجتماعی مناسبی دارید و بعد از اخذ ویزا به کشورتان باز می گردید، بیمه تامین اجتماعی می باشد.

لیست بیمه را می توانید از وب سایت تامین اجتماعی و ساختن حساب کاربری خودتان پرینت گرفته و با مراجعه به شعب اصلی بیمه تامین اجتماعی  (نه کارگزاری ها و دفاتر خصوصی بیمه) مهر کرده به ترجمه کنید.

 

همچنین با مراجعه به شعب اصلی بیمه تامین اجتماعی و ارائه کارت شناسایی می توانید لیست بیمه خود را دریافت کنید. بعضی از سفارت ها  فقط ترجمه به همراه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را مورد بررسی قرار می دهند (مانند سفارت استرالیا)، برای مهر دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز به دفترچه بیمه شخص می باشد. کشورهای اروپایی حوزه شینگن ترجمه رسمی کفایت می کند.

متاسفانه همکاری بیمه برای این کار ضعیف بوده و بهانه های واهی مانند عدم تجمیع بیمه و … ممکن است وقت زیادی را از شما برای این کار بگیرد.

در عکس زیر نمونه لیست بیمه مورد قبول برای سفارت های ایتالیا، هلند و فرانسه را ملاحظه می فرمایید.

, , ,
هتل تیکت وب‌سایت
هتل تیکت مطمئن ترین و بهترین رزرو ها را در کمترین زمان و با بهترین قیمت تقدیم شما خواهد کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.