۱۵ کشور با بالاترین آمار جذب توریسم جنسی کدامند؟

کشورهای مشهور در حوزه گردشگری جنسی که روسپیگری در آن‌ها قانونی است، عبارتی است که از زمان پیدایش زمین وجود داشته است. در بسیاری از کشورها، به ویژه کشورهای مذهبی، روسپی گری یکی از مسائلی است که توسط دولت ممنوع شده است – چه روسپی ها در مکان‌های بسته باشند و چه در مکان‌های عمومی. روسپی‌گری یکی از جرم‌های ضد شرافت انسانی و یا اخلاقیات و قانون نیز محسوب می‌شود. به هر حال، واقعیت این است که روسپی‌گری به شکلی پنهانی در تمام دنیا به کار خود ادامه می‌دهد.
در هر شهر دنیا، مکان‌هایی وجود دارد که آشکارا برای روسپی گری به کار می‌روند. اگرچه شهروندان می‌دانند روسپی‌گری ممنوع است اما در مورد وجود چنین مکان‌هایی سخنی به میان نمی‌آورند زیرا به دنبال دردسر نیستند. بنابراین این گردشگری جنسی تا کنون به رشد خود ادامه داده است. تخمین زده می‌شود که در حال حاضر چیزی حدود ?? میلیون روسپی در سراسر دنیا وجود دارد.

برای افرادی که معمولا به نقاط مختلف سفر کرده و به دنبال چنین مکان‌هایی هستند، این فعالیت، علاوه بر روسپی‌گری، گردشگری جنسی نیز نام دارد.


در این‌جا در مورد ۱۵ کشور که روسپی گری را قانونی دانسته و آن را یک کار عادی می‌دانند صحبت می‌کنیم.

۱- تایلند
تایلند با متوسط ۴۵ زن از میان ۱۰۰۰ نفر که روسپی‌گری را به عنوان شغل خود انتخاب کرده‌اند، نه تنها برای افراد خارجی بلکه برای مردان کشورهای هم‌جوار نیز بهشت جنسی نام دارد. اکثر گردشگران در پات پونگ، بانکوک هستند و گفته می‌شود که آن‌جا بهترین مکان برای دستیابی به روسپیان جوان و زیبا با قیمت کم است و یکی از ارزان‌ترین روسپی‌خانه‌ها در جهان و آسیا محسوب می‌شود. در واقع، تایلند به دلیل کارگران جنسی و مردان همجنسگرا نیز شهرت دارد. اگرچه روسپی‌گری در تایلند غیرقانونی است (البته نه کاملا غیرقانونی) اما تا جایی که قانون اجازه می‌دهد مجاز است و کارگران جنسی آزمایش سلامت جنسی می‌دهند. ماموران دولتی به دلیل سودآور بودن، از روسپی‌گری در تایلند حمایت می‌کنند.


۲- ژاپن
در واقع، رابطه جنسی در ژاپن و فرهنگ ژاپنی یک تابو نیست. اگر عبارت رابطه جنسی را با صفحه کلید ژاپنی در ویکی‌پدیا و گوگل بنویسیم، تاریخچه عجیبی درمورد آن در ژاپن خواهیم یافت. برای ساکنین ژاپن، باکره بودن تا زمان ازدواج – برای افراد بالای۱۸ سال – شرم‌آور است و این باور وجود دارد که این افراد، سطح پایینی در جامعه دارند. این مسئله اخیرا اتفاق نیفتاده است بلکه از دوران امپراطوری ژاپن وجود دارد. در گذشته، زنان، به منظور انگیزه دادن به سربازان، در اختیار آن‌ها قرار می‌گرفتند و والدین آن‌ها با انجام این کار موافق بودند.

۳- دانمارک
رابطه جنسی در دانمارک یک مسئله کاملا طبیعی است، بنابراین مردم از آن شرمگین نمی‌شوند. زمانی که رابطه جنسی آزاد، یک مسئله معمولی باشد، جای تعجبی ندارد که کپنهاک به یکی از مقاصد بزرگ گردشگری جنسی و بهترین شهر در این مسئله تبدیل می‌شود. فروشگاه‌هایی که ابزار جنسی می‌فروشند در مناطق اطراف، افتتاح شده و روسپی‌خانه‌هایی که کارگران جنسی را به شکلی مهیج نمایش می‌دهند، به یک منظره کاملا معمولی در این کشور اسکاندیناوی تبدیل شده‌اند

هتل تیکت

۴- ایتالیا
ایتالیا یکی از ثروتمندترین کشورها با ارزش‌های تاریخی و فرهنگی به قدمت هزاران سال ست. به هر حال، یک فرهنگ غنی، ضرورتا به اخلاقیات جامعه منتقل نمی‌شود. از زمان فوران آشفشان که در آن شهر پومپی که یک شهر باستانی جنسی در ایتالیا بود، به طور کامل از نقشه دنیا پاک شد تا رسوایی جنسی نخست وزیر سابق ایتالیا، سیلویو برلوسکونی در ۲۰۱۱ که با روسپیان سطح بالا در ارتباط بود، نام ایتالیا با صنعت جنسی و افسون‌گری گره خورده است. با چیزهایی که در بالا گفته شد، ایتالیا یکی از کشورهایی است که روسپی‌گری را قانونی می‌داند و به یکی از مقاصد گردشگری جنسی در دنیا تبدیل شده است


۵- آلمان
آلمان با ۴۹ کارگر جنسی از میان هر۱۰۰۰۰ زن، سیاست بازی در قبال صنعت روسپی‌گری دارد. بر خلاف دیگر کشورهای اتحادیه اروپا، در آلمان، روسپی‌گری صنعتی گسترده، سازمان یافته و مجاز است. در واقع، یک مطالعه نشان داد که بیش از۶۰ درصد زنان آلمان به شریک خود خیانت کرده‌اند.

۶- نروژ
در این فهرست، نروژ، بیشترین حمایت را از کارگران جنسی خود دارد. ممنوعیت فعالیت‌های تجارت جنسی که از ۲۰۰۹ اجرا شد، یافتن مشتری را برای روسپی‌ها سخت کرد اما نروژی‌ها حق انتخاب شریک جنسی خود را دارند. به هر حال باید بدانید که روسپی‌گری در نروژ غیرقانونی است.

۷- اسپانیا
بدون شک زنان اسپانیایی زیبا و جذاب هستند. اگرچه اسپانیا کشوری با پیوندهای قوی مسیحیت و کاتولیک است، اما این کشور به عنوان یکی از بهترین کشورها از نظر جنسی شناخته شده است و روسپی‌خانه‌های آن بالاترین قیمت را در اروپا دارند. اخیرا، دادگاه این قانون را وضع کرده است که کارگران جنسی اسپانیا مشمول قوانین کارگری شده و بعد از بیکاری می‌توانند از مزایای بیکاری برخوردار شوند. جالب است نه؟

BLS VFS آلمان اتریش اخذ ویزا ارز مسافرتی اروپا اسپانیا اشتغال بکار آلمانی ایتالیا برنامه سفر کانادا تایلند جواب ویزای هلند رزرو بلیط رزرو هتل سفارت سفر سفر ارزان سفر شخصی سوئد شینگن فرانسه مهاجرت مهاجرت به آلمان هتل تیکت هزینه های سفر هلند واچر هتل وقت سفارت وقت سفارت فرانسه ویزا ویزامتریک ویزای تحصیلی ویزای شینگن ویزای شینگن مولتی ویزای کانادا پاریس پرواز پناهنگی به آلمان ژاپن کانادا کاکس کرونا کوید 19 گردشگری

۸- فنلاند
رابطه جنسی در فنلاند یک مسئله مثبت تلقی می‌شود و حتی برخی از افراد این کشور، تصمیم می‌گیرند که ازدواج نکنند تا بدون تعهد، شرکای خود را عوض کنند. اکثر فنلاندی‌ها طرفدار رابطه جنسی واقعی هستند و این چیزی است که در فرهنگ جامعه مجاز است. فنلاند از کشورهایی است که روسپی‌گری در آن قانونی است اما نباید یک شغل سازمان یافته باشد. TEMPEP در۲۰۱۰ مطالعه‌ای را انجام داد که بر اساس نتایج آن ۶۹ %روسپیان این کشور از مهاجرین هستند.


۹- چین
تحول روز افزون فرهنگ چینی، باعث تغییر در فعالیت جنسی این کشور شده است. مدرک می‌خواهید؟ فقط در ۸سال،۵۰۰۰ فروشگاه ابزار جنسی فقط در یک شهر – پکن – افتتاح و شروع به کار کرد. علاوه بر این، چین دارای نمایشگاه محصولات جنسی است که شهروندان چینی می‌توانند به آن‌جا رفته و تجهیزات جنسی را بررسی کنند. ۷۰ % محصولات جنسی در چین تولید می‌شوند. به همین دلیل، چین نیز در این فهرست قرار می‌گیرد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

۱۰- مکزیک
مکزیک در فهرست آزادترین کشورها در گردشگری جنسی قرار می‌گیرد و نوجوان‌های آن تا می۲۰۰۸ بدترین هدف برای این گردشگری بودند، بنابراین، دولت مکزیک ۷۰۰۰۰۰ نسخه کتاب درمورد رابطه جنسی را در میان تمام دانش‌آموزان مدارس توزیع کرد. اگرچه روسپی‌گری در مکزیک غیرقانونی است اما در برخی شهرها مانند تیخوانا، قانونی تلقی می‌شود. دولت مکزیک، روسپی‌گری را برای افراد زیر سن قانونی (۱۸ سال و پایین‌تر) غیر قانونی می‌داند. مکزیک به یکی از مشهورترین مقاصد گردشگری جنسی برای جوامع خارجی تبدیل شده و یکی از کشورهایی است که روسپی‌گری در آن قانونی است.

۱۱- هلند
در بسیاری از کشورها صحبت درمورد روسپی‌گری یک تابو است اما این قضیه در هلند متفاوت است. روسپی‌خانه‌ها در آن جا یک مسئله ضروری محسوب شده و تمام شهروندان با مسئله روسپی‌گری آشنایی دارند. یکی از چیزهایی که جلب توجه می‌کند، منطقه چراغ قرمز یا منطقه سرخ است که در آن‌جا روسپیان خدمات جنسی خود را از پشت پنجره به نمایش می‌گذارند. هلند به یکی از کشورهای اروپایی که روسپی‌گری در آن قانونی است تبدیل شده است اما در چند سال اخیر، دولت بسیاری از روسپی‌خانه‌ها را به دلیل وقوع جرایم ناخواسته تعطیل کرده است.

۱۲- کانادا
کانادا یکی از کشورهایی است که روسپی‌گری در آن مجاز است اما تحت این قانون: خرید، غیر قانونی است و فروش، قانونی. نام کانادا از کلمه Huron-Iroquoia Kanata به معنای دهکده گرفته شده است. این کشور با پایتخت اتاوا یکی از کشورهایی است که روسپی‌گری را قانونی کرده است. کانادا با مساحت
۹۹۷۰۶۱۰ کیلومتر مربع یک مکان مهم تلقی شده که روسپی‌گری در آن غیر قانونی بود. به هر حال در ۲۰ دسامبر ۲۰۱۳، دادگاه عالی کانادا این قانون را مغایر با قانون اساسی اعلام کرد. کانادا کشوری توسعه یافته با منابع طبیعی فراوان است. شهرهای بزرگ کانادا مونترآل، ونکوور و کلگری هستند. این کشور، خود مسئله روسپی‌گری را قانونی می‌داند اما وادار کردن دیگران به این کار، غیر قانونی است.

۱۳- برزیل
پرجمعیت‌ترین کشور آمریکای لاتین برزیل است که در سال‌های ۱۹۹۰، حدود یک میلیون روسپی داشته است. نام برزیل از چوب براسیل – یک چوب محلی- آمده است. برزیل یک مزرعه وسیع و جنگل بارانی استوایی است. در این کشور، روسپی‌گری، معروف‌ترین شغل بوده و یک شغل قانونی محسوب می‌شود.

۱۴- اسرائیل
این کشور تنها کشور یهودی در دنیاست و روسپی‌گری را قانونی می‌داند. تقریبا ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ زن به صورت غیر قانونی به اسرائیل آمده و به عنوان روسپی فروخته شده‌اند. اسرائیل به یکی از بزرگترین و مشهورترین مقاصد گردشگری جنسی در دنیا تبدیل شده است. اگرچه گردشگری جنسی در اسرائیل قانونی است و یکی از کشورهای اروپایی است که روسپی‌گری را مجاز می‌داند اما دولت اسرائیل، مشاغل سازمان یافته روسپی‌گری مانند روسپی خانه‌ها را غیر قانونی می‌داند.

۱۵- نیوزیلند
این کشور در ۲۰۰۳ خواهان قانونی کردن روسپی‌گری بود و در همان زمان آن را قانونی اعلام کرد. روسپی خانه‌ها گواهی‌نامه دولتی داشته و تحت نظارت سلامت عمومی و قانون کار، فعالیت می‌کنند. این کشور یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری جنسی است.

منبع : مجله کسب و کار

هتل تیکت وب‌سایت
هتل تیکت مطمئن ترین و بهترین رزرو ها را در کمترین زمان و با بهترین قیمت تقدیم شما خواهد کرد!

‫23 نظر

 • رحیم گفت:

  فکر میکنم به فرهنگ استفاده از شیلنگ مرتبطه اینکه تو کدامیک از این کشورها از شیلنگ چقدر و برای چه مکان‌هایی استفاده میشه؟

 • احمد گفت:

  خوبه

 • م گفت:

  والا من از تایلند اصلا چنین اتظاری رو نداشتم
  ژاپن که هیچی مهم که هیچی وضعیتمون خوبه
  من نمیدونم چرا کره جنوبی نیستش؟
  ژاپنم میتونه رتبه دوم باشه اما خانومای کارمند فنلاند با روسری میرن
  کره جنوبی عجایب
  من نمیدونم چرا دنیا از این رو به اون رو شده
  انگلستانم نیستش یعنی چی آخه

 • مجید گفت:

  گشت ارشادشون چه غلطی میکنه

 • محمدامین گفت:

  سلام انشالله امارها اگه درست باشه کم بشه حتی برای کشور های غربی و اینم بگم که ایران جزو کمترین تجاوز در کشورهاست پس این قدر خودمون تحقیر نکنیم و اینکه کسانی که تجاوز می کنن از این که ارزه کارکردن و ازدواج نداشتن و شهوت به گناه داشتن

 • خانم معلم گفت:

  بنظرتون الان که اینهمه رستوران وجود داره کسی غذا و خوراکی نمیدزده؟
  بهتره بعد این آمار تجاوز و بچه های بی پدر و مادری که هرروزه به دنیا میانم یه بررسی بکنین.

 • علی گفت:

  حاجی من حرفی ندارم🫣😄

 • آرمین گفت:

  این کشورها که اسم بردین آمار میدن ، اگر تحقیق درست و حسابی و عادلانه انجام بدین قطعا اسم ایران تو این لیست باید باشه .

 • محمدرضا گفت:

  سلام
  توکشورهای اسلامی صیغه روبرای همین گذاشتن که مردان توروابط مجددبازنان آزادباشندباتوجه به خصوصیات جنسی شان ولی بارعایت حقوق زنان ونیز رعایت حال عموم مردم مخصوصا جوانانی که توانایی مالی برای اینکارندارند ونیز رعایت عفت عمومی ولی براحتی یک مردشهوتران وسرکش میتواند بارعایت قوانین اسلامی ورعایت حقوق زنان خودشو بکشه توروابط جنسی
  ولی متاسفانه چون آدمها غریب به اتفاق میخوان ازمسایل نهایت سو استفاده شخصیشون روببرند چه متدینین وچه غیراونها از بازگوکردن اصل تعلیم اسلامی صیغه سربازمیزنند که لعنت خداشامل حالشون باشه که مارویه عمرسوزوندند نزاشتندشهوت رانی طبیعی وقانونی کنیم

 • پورفوسفر گفت:

  بین بد و بدتر باید بدو انتخاب کرد اونی که شرایط ازدواجو نداره نتونه خودشو تخلیه کنه خیلی فشار بیاد روش ادم ضعیف و نفسی باشه میره تجاوز میکنه مثل این همه اتفاقاتی که داریم میبینیم روسپی خانه زن راضی مرد راضی بهتر از نبودشه جذب توریستم میشه امیدوارم مسعولین این پیام منو ببینند زودتر خانه های عفاقو راه اندازی و جواز مربوطه را صادر کنند

 • . گفت:

  همه بدن فقط ایران خوبه:)))

 • شیخ نظام الملک توسی گفت:

  این کشور ها نیاز به ارشاد دارند حتما باید سفیرانی برای ارشاد آنها بفرستیم و این تفاوتهای فرهنگی را با آنها کم کنیم

 • مهدی گفت:

  درکشور مثلا اسلامی ما که پول نفت کشور را آخوندا می خورن معلومه زنان ایرانی چه شوهردار وچه بی شوهردار به خاطر فقر ومشگلات اقتصادی به تن فروشی رو می آورند.

 • حضرت بیژن گفت:

  الان ایران خودمون که رو دست تمام کشورهای جهان بلند شد… مشهد که از تایلند پیشی گرفت اصفهان از چین ، تهران از اسپانیا، سمت آذربایجان از هلند و…. جلو زدن. دیگه از اول هم اول تره.

 • حلال زاده گفت:

  با سلام، آگاهی رسانی به دیگران خوبست به شرطی که تشویق آنان به خلاف محسوب نشود

  اگر مسایل جنسی رواج داشته وآزاد باشد انسان دیگر چه فرقی با حیوان خواهد داشت،
  هرچیزی راهی داره وراه سکس فقط ازدواجه چه دایمی وچه موقت، واگر از راهش نباشه مثل اینکه کسی عوض دهن از بینی برای خوردن ونوشیدن استفاده کنه😳

 • امیر کاظمی گفت:

  به نظر من روسپیگری در جوامع پیشرفته به این علت رواج پیدا کرده زیرا قوانین دنیا روز به روز به آزادی انسان ها احترام میزاره وخود این مکان ها باعث می‌شود کمتر جرم های تجاوز به بچه‌ها ی زیر سن قانونی اتفاق بیفتد ممنون

 • سعید طوسی گفت:

  من بجاش شهاب مظفری رو پیشنهاد میکنم

  یه شب باهاش بودم فرداش بهم زنگ زد از تو و یاسر بختیاری باردار هستم

 • سعید طوسی گفت:

  ژاپنیا همش به فکر پیشرفتن

  من خودم رفتم ژاپن هیچ بچه ای پا نداد

 • کریم پرزانی گفت:

  کاملا اراجیفه دانمارک و فنلاند

  و همچنین رتبه دوم برای ژاپن داری زر میزنی

 • علی گفت:

  الان که تقریبا همه دنیا از جمله ایران اینجوری شده

 • بتوچه گفت:

  اسپانیا و برزیل و اشتباه گفتی

 • محمد گفت:

  لطفا تصاویری رو که استفاده میکنید سانسور کنید که فحشا اشاعه پیدا نکنه

 • حامد گفت:

  سلام خسته نباشید بلیط چه هتل‌های دارین

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.