ریسک خرید از سایت‌های فروش مسترکارت و ویزا کارت

شاید برای شما پیش امده باشد که به برای پرداخت های انلاین بین المللی به مسترکارت و یا ویزا کارت نیاز پیدا کرده باشید

با یک جستجوی ساده سایت های زیادی با تبلیغات فریبنده را به شما نشان می دهد؛ این سایت ها با درج نماد اطمینان  ، انجمن های صنفی فروش اینترنتی ، درج نماد های ارگان معتبر بعنوان مشتری اطمینان مشتری را جلب می کنند

این سایت ها با قول اینکه اطلاعات شخصی فرد نزد ان ها محفوظ خواهد ماند ؛ با ظاهری موجهه  و به روز پس  از جلب اطمینان مشتری پیشنهاداتی جذاب و راه حل هایی به ظاهر معقول را به مشتری پیشنهاد میدهند

آموزش های کامل و جامع هم در سایت ها به چشم می خورد ،  کارت ها در بسته بندی شکیل و با اپلیکشن هایی که قابلیت فریز شدن کارت را دارند به مشتری فروخته می شود ، برای خرید هم مشکل ظاهری وجود نخواهد داشت….

اما پس از خرید، شما با ایمیل ها متعدد  هشدار سوء استفاده از کارت ، کارت خود را فریز نگه دارید  و …. رو به رو خواهید شد

 

امکان شارژ متعدد مسترکارت و ویزا کرت فراهم شده است  و پس از هر بار شارژ برای شما پیام هشدار امنیتی ارسال میشود که مواظب کارت خود باشید!

 

پس جلب اطمینان مشتری و بالا بردن مبلغ شارژ کارت در زمانی که میزان قابل توجهی در کارت موجود شد ، در زمانی که شما می خواهید از کارت استفاده کنید حساب شما در جاهایی که اصلا در فکر نککنید خالی شده و پس از پیگیری از سایت های فروشنده با این جواب همراه می شوید: نکات ایمنی را رعایت نکردیه اید! از وی پی ان استفاده کرده اید و اطلاعات شما درز کرده است ! ما  پیام های متعدد ایمنی برای شما ارسال کرده بودیم!  

نمونه ای از خالی شدن حساب کارت خریداری شده از سایت  داخلی  : eZTRAVEL

به خاطر داشته باشید :

موسسه مالی و بانکی مسترکارت و ویزا کارت هیچگونه خدماتی در ایران ندارند

نماد اطمینان و نماد انجمن صنفی به سادگی قابل دریافت هستند ( با ارسال یک فرم آنلاین) ، چندی پیش سایت سکه ثامن با همین نماد کلاهبرداری کرد!

حتی اگر پشت صحنه سایت شرکت ثبت شده بود بازهم اطمینان نکنید، شرکت های مسئولیت محدودبه سادگی قابل ثبت و انحلال هستند

معمولا همه این سایت های فروش کارت های بین المللی از یک سرچشمه هستند بعنوان مثال دو سایت آسان کارت و تهران کردیت کارت 

به نشانی دو نشانی درج شده در سایت های مذکور توجه کنید : ظاهرا متفاوت هستند اما در اصل یک شرکت با چندین سایت هستند

حدالامکان کارت های بین المللی ارزی را از عاملین ویا زیر مجموعه های بانک های معتبر داخلی و خارجی تهیه کنید به عنوان مثال مسترکارت های بانک  IDB عراقی که تا چندی پیش توسط بانک آینده ارائه میشد.

قبل از خرید مسترکارت و ویزا کارت از فروشنده نام کامل بانک و یا موسسه صادر کننده ان را بپرسید

با توجه به گزارشات متعدد ارسال شده  کارت های موسسات مالی اماراتی ، آذربایجانی و ارمنستانی ریسک زیادی دارند در پایان یک نمونه از کارت های مسترکارت  غیر معتبر را ملاحظه می فرمایید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو

02144470478