Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/hoteltic/public_html/wp-content/plugins/wp-notification-bars/includes/class-wp-notification-bars-shared.php on line 558
اطلاعیه جدید ایران‌ایر در خصوص پروازهای ایتالیا + فرم خود اظهاری ورود به ایتالیا - هتل تیکت

اطلاعیه جدید ایران‌ایر در خصوص پروازهای ایتالیا + فرم خود اظهاری ورود به ایتالیا

پیرو اطلاع واصله از نمایندگی فروش “هما” در ایتالیا در خصوص شرایط کنونی سفر به کشور ایتالیا و پروتکل های بهداشتی این کشور در ارتباط با جلوگیری از گسترش ویروس کرونا (بیماری کووید-۱۹)، مسافران دارای مدارک ذیل می توانند به کشور ایتالیا سفر نمایند. این رویه جایگزین بخشنامه ۱۲۲۲ م ب می گردد.

١. پاسپورت اتحادیه اروپا / ایسلند /نروژ/سوئیس

٢. اقامت اتحادیه اروپا / ایسلند /نروژ/سوئیس، بلیت تایید شده هواپیما در ادامه مسیر به کشور صادر کننده کارت اقامت بصورت ترانزیت الزامی است.

۰۳ ویزای تایپ D ایتالیا دارای اعتبار

۰۴ ویزای تایپ C ایتالیا دارای اعتبار به غیر از ویزای صرفا توریستی

۵. مسافران بصورت ترانزیت بین المللی هوایی

کلیه مسافران بالای ۲ سال در پروازهای ورودی به ایتالیا می بایست قبل از پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR در محدوده . ۴۸ ساعت مانده به پرواز در یکی از مراکز تأیید شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران نمایند و گواهی جواب منفی تست کرونا را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند. لیست مراکز تأیید شده آزمایش تشخیص مولکولی مسافران برون مرزی در فایل زیر می باشد. افرادی که اعتبار کارت اقامت آنان در بازه زمانی ۰۱AUG20 – 30APR21 به پایان رسیده و یا به پایان خواهد رسید، جهت انجام مسافرت تا تاریخ ۳۰APR21 معتبر می باشد.

به همراه داشتن کارت منقضی شده جهت انجام سفر الزامی می باشد.

شایان ذکر است مسافران قبل از پرواز می بایست فرم های پیوست را تکمیل نموده و به همراه داشته باشند. پس از ورود به ایتالیا، مسافران می بایست به مدت ۱۰ روز در محل سکونت ، خود را قرنطینه خانگی نمایند. همچنین ورود هرگونه بار دستی بصورت ترولی یا چرخدار به داخل کابین پروازی مجاز نبوده و مسافران صرفا می توانند فقط به تعداد یک کوله پشتی و یا یک ساک دستی جهت بار همراه به داخل کابین استفاده نمایند. استفاده از ماسک در طول پرواز و در فرودگاه ها الزامی می باشد.

فرم های سلامت خود اظهاری ورود به کشور ایتالیا

هتل تیکت وب‌سایت
هتل تیکت مطمئن ترین و بهترین رزرو ها را در کمترین زمان و با بهترین قیمت تقدیم شما خواهد کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.