Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/hoteltic/public_html/wp-content/plugins/wp-notification-bars/includes/class-wp-notification-bars-shared.php on line 558
ترکیش ایرلاین پروازهای خود را به ایران از سر میگیرد (از ۱۰ شهریور ماه) - هتل تیکت
مشاهده نمونه واچرهای هتل
مطالب سایت

ترکیش ایرلاین پروازهای خود را به ایران از سر میگیرد (از ۱۰ شهریور ماه)

آغاز مجدد پروازهای ترکیش ایر به ایران از 10 شهریور ماه

شرکت هواپیمایی ترکیه اعلام کرد که از ۱۰ شهریور ماه پروازهای خود به ایران را با پرواز به شهرهای تهران، تبریز، مشهد و شیراز از سر می‌گیرد.

هواپیمایی ملی ترکیه که به دلیل شیوع کرونا فعالیت های خود را محدود کرده بود با انتشار برنامه پروازی خود که از ۱۰ شهریور ماه انجام می گیرد، از آغاز پروازهایش به ایران خبر داد.

بر اساس برنامه های این شرکت از اول ماه سپتامبر(۱۰ شهریور ماه) پروازهای این شرکت به ایران در شهرهای تهران، شیراز، تبریز و مشهد از سر گرفته خواهد شد.

در اسفند ماه سال گذشته به دلیل شیوع کرونا در ایران، ترکیه مرزهای زمینی و هوایی خود با ایران را بست، چند ماه بعد این مرزها به تدریج بازگشایی شد اما محدود به ترانزیت کالا بود. طی روزهای اخیر موضوع گشایش مرزهای زمینی و هوایی به روی مسافران دوباره مطرح شده است

در همین خصوص کنسولگری ایران در ارزروم روز جمعه اعلام کرد که ایرانیانی که اقامت ترکیه را دارند می توانند از طریق زمینی به این کشور سفر کنند.

هتل تیکت وب‌سایت
هتل تیکت مطمئن ترین و بهترین رزرو ها را در کمترین زمان و با بهترین قیمت تقدیم شما خواهد کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.
لطفا صبرکنید...