Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/hoteltic/public_html/wp-content/plugins/wp-notification-bars/includes/class-wp-notification-bars-shared.php on line 558
ماه عسل رویایی و ارزان! - هتل تیکت
مشاهده نمونه واچرهای هتل
مطالب سایت

ماه عسل رویایی و ارزان!

Image result for honey moon

شاید بسیاری از شما خوانندگان عزیز همگردی سال ها پیش به سفر ماه عسل خود رفته اید و یا اینکه در همین روزها به دنبال مکانی برای گذران این روزهای بسیار شاد و به یادماندنی هستید . در واقع  بعد از اینکه مراسم عروسی تان به بهترین شکل ممکن برگزار شد و از نگرانی های حاصل از چگونگی برگزاری مراسم عروسی خود رها شدید بهتر است قدری نیز به استراحت و آرامش خیال پرداخته و چند روزی را به سفر ماه عسل بپردازید. برای اینکار پیشنهاد های بسیار زیادی می توان به زوج های جوان  داد . پیشنهادهایی که بتواند بهترین خاطرات را از سراسر زندگی تان برایتان به ارمغان بیاورند اما هزینه این سفر خاطره انگیز نیز به خودی خود  نکات بسیار مهمی را در پی دارد در واقع اینکه بتوان سفر در ماه عسل را به گونه برگزار کرد که با کمترین هزینه و بیشترین خاطره و شادی و خوش گذرانی همراه شود خود نکته مهمی به حساب می آید . اما این سفر به مکان های ارزان ماه عسل در مقاصد کم هزینه ماه عسل می توانند عوامل بسیار زیادی را در برگیرد. در واقع اینکه شما در چه زمانی سفر می کنید  ، چه آب و هوای را تجربه خواهید کرد و در نهایت چه  هزینه ای را پرداخت می کنید همه این ها از عوامل مهم برای برنامه ریزی در سفر ماه عسل هستند . بنابراین بدون شک یکی از این نکات مهم چگونگی برآورده شدن هزینه هاست . اما تیم همگردی مثل همیشه در کنار شما بوده است تا با دادن پیشنهادهای ویژه از ۱۰ مکان کم هزینه برای ماه عسل شما را  در به انتخاب بهترین آنها را راهنمایی کند . پس اگر می خواهید به سفری ارزان به سمت مقاصد ارزان ماه عسل و البته خاطره انگیز و شاد بروید.

Image result for ‫مراکش‬‎

ماه عسل در مراکش

شاید با دیدن یک کشور آفریقایی در این فهرست به این  فکر بیافتید که چگونه یک کشور آفریقایی می توانند  مکانی مناسب برای گذران ایام ماه عسل باشد. اما پس از توضیحاتی که در رابطه با این کشور داده خواهد شد حتماً شما هم با ما در انتخاب این کشور هم عقیده خواهید شد . در رابطه با موقعیت جغرافیایی کشور مراکش باید گفت که این کشور از نظر جغرافیایی در شمال غرب قاره آفریقا قرار گرفته با پایتخت آن نیز شهر شهر «رباط» (Rabat) می باشد البته مرکز تجاری این کشورشهر «کازابلانکا» (Casablanca)  برای سفر به مکان های ارزان ماه عسل در مقاصد کم هزینه ماه عسل است که در واقع بزرگترین شهر و مهمترین بندر مراکش به حساب می آید . اما ویژگی منحصر به فردی که توانسته مراکش را تا حدی که در این فهرست مهم جای گیرد ارتقا ببخشید این است که این کشور دارای مکان های عجیب غربی، قیمت های مقرون به صرفه و غذاهایی با طعم ادویه های خاص و متفاوت است. همچنین از نظر اماکن دیدنی نیز باید گفت که دوستداران سواحل دریاها حتماً از گذران ایام خود در کنار سواحل این کشور که در واقع در امتداد اقیانوس اطلس قرار دارند مفید خواهد بود . همچنین مجاورت این سواحل از شمال به دریای مدیترانه باعث شده است تا آب و هوای این کشور نیز در بخش های مختلف کاملا متفاوت و متنوع باشد . اما تنها این نیست. چرا که  این کشور از اماکن دیگری نیز برخوردار است که از میان آنها می توان به تپه های شنی زیبا، ساحل های وسیع و دیدنی، آسمان کویری درخشان مراکش رنگارنگ اشاره کرد . ضمناً این کشور دارای تمدن و سابقه تاریخی و فرهنگی بسیار زیادی است که  بناهای تاریخی فوق العاده آ  می توانند  از تجلی گاه های این فرهنگباشد که قطعاً برای زوج های جوان بسیار جذاب و به یادماندنی خواهد بود .

 

ماه عسل در هندRelated image

حال از قاره آفریقا برگردیم به قاره ی عزیز خودمان آسیا و در نزدیکی کشور خودمان که کشوری به نام  هند قرار دارد . هرچند سفر به هند مانند دیگر نقاط دنیا آنقدر ها هم هزینه بر نیست اما با هزینه ای که می کنید می توانید چیزهای ببینید . که تا عمر  دارید آن ها را به فراموشی نسپارید . علاوه بر این مردم هند داراوی سبک خاصی از زندگی هستند که سفر با قطار یکی از آن ها است .سفر به مکان های ارزان ماه عسل در مقاصد کم هزینه ماه عسل و این نوع سفر که می تواند علاوه بر هیجانات سفر هزینه های آن را نیز بسیار کم کنند . فرصت مناسبی است تا بتوانید از همه نقاط مختلف هند بازدید کنید . ضمناً جشنواره های وجود دارد که حضور و شرکت در آنها را حتماً به شما زوج های جوان توصیه می کنیم این جشنواره ها که در زمان های مشخصی برگزار شده واونام (Onam) یا هولی (Holi) نام دارند . به قدری انگیز و خاص هستند که می توانند خاطره ای از سفر به هند در ذهن شما ایجاد کنند که آن را تا پایان عمر خود فراموش نکنید . اما برای سفر به مکان های ارزان ماه عسل در مقاصد کم هزینه ماه عسل برویم سراغ دیدنی های هند که تعدادشان با توجه به وسعت زیاد این کشور و تنوع فرهنگی و قومیتی آن کم هم نیست . این جاذبه های بسیار زیبا عبارتند از معابد باشکوه، کاخ های دیدنی، طعم عجیب غذاها، طبیعت دلفریب و لباس های خوش رنگ . البته برای سفر به مکان های ارزان ماه عسل در مقاصد کم هزینه ماه عسل اگر فکر می کنید چگونه در یک مدت محدود می توانید از همه این زیبایی ها بهره برده و لذت ببرید و به تماشای همه آنها بروید باید گفت که اگر برنامه ریزی مناسب داشته باشیم می توانیم تا حد مطلوبی از بسیاری از این زیبایی ها و اماکن دیدنی دیدن کنید البته این را هم بگویم شما هر زمانی و عنوان هر بار هم به هند سفر کنید جاذبه های وجود دارد که سفر قبلی آنها را ندیده اید .  پس بی دلیل نیست کشور هند به کشور معروف دنیا مبدل شده است و سالانه  مورد توجه بسیاری از گردشگران  از سراسر دنیا قرار می گیرد.

Image result for honeymoon in vietnam

ماه عسل ویتنام

برای سفر به مکان های ارزان ماه عسل در مقاصد کم هزینه ماه عسل برویم سراغ کشور دیگری از قاره آسیا که در سال های گذشته شاهد درگیری ها و جنگ های زیادی در درون خود بوده است . درست حدس زدید این کشور کشور ویتنام است . کشوری که جنگ های آن باعث شده است تا این کشور را  به شهرت برساند. اما تجربه های تلخی که این کشور داشته است باعث شده است تا هم اکنون به مکانی تبدیل شود که میشود در آن مانند پادشاهان زندگی کرد.  البته  باید گفت کرد اگر می خواهید به سفر به این کشور بروید می توانید با پرداخت تنها ۱۰ دلار در روز تجربه زندگی همچون پادشاهان را داشته و از غذاهای مختلف و لذیذ این کشور لذت ببرید . بنابراین حس پادشاه بودن آن هم  با پرداخت تنها ۱۰ دلار در روز  می توانند انقدر وسوسه انگیز باشد که  همین الان شما را به فکر  یک ماه عسل بیاندازد . البته این تنها ویژگی خاص ویتنام نیست و باید گفت اکه این کشور جاذبه های دیگری دارد که برای هر نوع سلیقه ای می تواند بسیار جذاب و منحصر به فرد باشد . از میان این جاذبه های بسیار زیبا می توان به گردش در مناظر زیبای طبیعی در خلیج هالونگ، معابد تاریخی با معماری دیدنی، قایق سواری در میان جزایر زیبا و همچنین پیاده روی در مزارع پلکانی برنج و سواحل رویایی اشاره کرد . حال پیشنهاد می شود اگر می خواهید به مکانی لوکس روید و در عین حال برای سفر به مکان های ارزان ماه عسل در مقاصد کم هزینه ماه عسل پول کمی را هم خرج کنید می توانید برای اینکار روی کشور ویتنام حساب ویژه باز کنید . دلیل این امر نیز موقعیت ویژه ی این کشور است.

Image result for ‫کشور پرتغال‬‎

ماه عسل در پرتغال

حال برویم سراغ یکی از  کشورهای اروپایی که می تواند برای بسیاری از افراد سفر به یک کشور اروپایی با پرداخت هزینه کم بسیار هیجان انگیز باشد . در مورد جاذبه های کشور پرتغال به طور کلی می توان گفت که این کشور دارای بناهای تاریخی و معماری های باشکوه است و همچنین در کنار آنها می توان به غذا های فوق العاده لذیذی نیز اشاره کرد . در واقغ  پرتغال ترکیبی است از سنت و فرهنگ مدرن . حال آن که می توانند ایام بسیار خوبی را برای روز های شما در ماه عسل به ارمغان بیاورد . حال برویم سراغ قیمت چیز های مختلف در کشور پرتغال که اگر در کشور پرتغال برای سفر به مکان های ارزان ماه عسل در مقاصد کم هزینه ماه عسل  بخواهید قهوه  ای بنوشید  می توانید این کار را با پرداخت کمتر از یک دلار  این کار را انجام دهید.  البته تنها این نیست بلکه برای خوردن غذا نیز می توانید با هزینه نزدیک به ۲ یورو غذای سبک بخورید البته اگر بخواهید کمی بیشتر پول خرج کرده است و به رستوران می روید نیز  باید انتظار پرداخت نزدیک به ۲۰ یورو را داشته باشید .  همچنین اگر می خواهید در این کشور اقامت نیز داشته باشیم باید بگوییم که ارزانترین و بهترین گزینه برای اقامت شب  می تواند استفاده از هاستل ها باشد هاستل هایی که  می تواند هزینه های سفر شما را بسیار بسیار کاهش دهد.دیگر وقت آن رسیده که برویم سراغ هزینه هایی که برای بازدید از موزه های این کشور پرداخت خواهید کرد برای این کار میتوانید با پرداخت حدود ۱۲ یورو و یا کمتر از آن به بازدید از بناهای ثبت شده  در یونسکو بروید که این می تواند بسیار هیجان انگیز باشد . البته به طور کلی باید گفت که هزینه بازدید از مکان های دیدنی و تاریخی و همچنین موزه ها در کشور پرتغال خیلی هم زیاد نیست . در مورد خلق و خو و رفتار مردم پرتغال نیز باید گفت که این مردم بسیار مهمان نواز بوده و می تواند پذیرای خوبی از شما  به عمل آورند. پس با سفر به پرتغال به عنوان مقاصد ارزان ماه عسل ضمن اینکه به یک کشور های اروپایی سفر کرده اید می توانید خاطرات زیادی را با پرداخت هزینه بسیار کم با خود به همراه بیاورید که تا پایان عمر  آن فراموش نخواهید کرد .

Image result for ‫کشوراندونزی‬‎

ماه عسل در اندونزی

حال نوبتی  هم که باشد نوبت می رسد به یکی از کشورهای آسیایی که  از نظر موقعیت جغرافیایی در ناحیه خط استوا قرار گرفته است. احتمالا خوردن این میوه های استوایی می تواند برای بسیاری از شما  جذاب باشد . البته فقط این نیست بلکه کشور اندونزی که در جنوب شرقی قاره آسیا قرار گرفته است دارای بیش از ۱۳ هزار جزیره بوده که سواحل شنی سفید آن باعث شده است تا اندونزی بسیار به شهرت برسد. از نظر جمعیتی نیز باید گفت که این کشور با وجود اینکه از نظر دارا بودن جمعیت، چهارمین کشور جهان  به حساب می آید، همین امر باعث شده است تا تنوع بسیار زیادی از مردم فرهنگ و سنت های مختلف را در خود جای بدهد. البته حضور این کشور در موقعیت استوایی نیز  آب و هوای استوایی  را برای این کشور به ارمغان آورده است که  باعث بوجود آمدن پوشش گیاهی و جانوری متنوع شده است . در مورد هزینه های سفر نیز باید گفت که می توانید برای خورد و خوراکتان از  غذاهای خیابانی ارزان استفاده کرده و همچنین  برای اقامت تان نیز به سراغ اقامت گاه هایی با همین قیمت رفته و در آن جا شب را به صبح گذرانید و در همه ی موارد چنین اماکنی با قیمت های مناسب پیدا کنید. ضمنا پیشنهاد ویژه که میتوان برای گذران  ایام ماه عسل به شما داد بازدید از جزیره بالی است که می تواند بسیار هیجان انگیز بوده که شما را از سفر به اندونزی بسیار راضی نگه دارد. با سفر به اندونزی متوجه خواهید شد که چرا این کشور یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری و یکی از مقاصد ارزان ماه عسل در جنوب شرقی آسیا به حساب می آید.

Image result for ‫کشور هندوراس‬‎

ماه عسل در هندوراس

حال برویم سراغ کشوری در شمال آمریکای مرکزی که هندوراس نام دارد.  شاید برای شما جالب باشد که به کشورهای آمریکایی سفر کنید . البته باید گفت با توجه به فاصله این قاره با کشور ما ممکن است  هزینه سفر به آنجا کمی زیاد باشد اما بعد از اینکه به هندوراس رسیدید می توانید سفر کم هزینه و ماه عسلی به یادماندنی را تجربه کنید . در مورد جاذبه های بسیار زیبا و هیجان انگیز و البته منحصر به فرد کشور هندوراس نیز باید گفت که این کشور دارای صخره های مرجانی شگفت انگیز یکی از بهترین مراکز برای آموزش غواصی و دیدن کوسه نهنگ ها و  یکی از مقاصد ارزان ماه عسل است و سواحل جزایر Bay با ساحل بی نظیر، جنگل ها و حیات وحش منحصربه فرد است . ضمنا اگر زوجی هستید که  به دنبال ماجراجویی هستید و میخواهید در ماه عسل خود این تجربه را به بهترین شکل ممکن داشته باشیدبهتر است به کوه ها ی کشور هندوراس که بیشتر مناطق این کشور را شامل می شود سفر کرده و به کوهنوردی و ماجراجویی در کوهستان بپردازید.

Image result for ‫کشور کامبوج‬‎

ماه عسل در کامبوج

حال اگر می خواهید به کشوری سفر کنند که حتی خود سفر به آن به نوعی کاهش هزینه و صرفه جویی به حساب می آید، می توانید رویکشور کامبوج حساب ویژه باز کنید این کشور که در از نظر موقعیت جغرافیایی در جنوب شرقی قاره آسیا قرار دارد و همچنین از نظر همسایگی نیز با کشورهای نظیر تایلند، ویتنام و لائوس همسایه است و همچنین از نظر  موقعیتی که دارد به کشور عزیزمان ایران نیز تقریباً نزدیک و هم قاره  است . همه این عوامل دست در دست هم داده اند تا این کشور را به مقصدی مناسب برای ماه عسل مبدل کنند.  پس اگر به دنبال مکانی بسیار مناسب و کم هزینه برای گذران ایام ماه عسل خود هستید به این کشور نیز فکر کنید .
هزینه ای که بابت کرایه و اجاره هاستل ها در این کشور خواهید پرداخت نزدیک به ۴ تا ۵ دلار بوده و همچنین برای حمل و نقل نیز هزینه بسیار ناچیزی را باید پرداخت کنیددر پایان نیز باید گفت که با پرداخت این هزینه های کم می توانید به تماشای معبد «انگکور وات» (Angkor Wat)، قایق رانی در دریاچه ی «تونله ساپ» (Tonlé Sap) بروید و همچنین اگر به دنبال هم ماجراجویی و تفریح میگردیم گردش در جزیره بامبو یکی از مقاصد ارزان ماه عسل هستید، می تواند برای شما بسیار هیجان انگیز و البته خاطره انگیز باشد پس ایام ماه عسل خود را به خوبی در کشور کامبوج سپری کنید.

Image result for ‫کشور بلغارستان‬‎

ماه عسل در بلغارستان

اگر میخواهید ماه عسل خود را در کنار چشم اندازهای بسیار زیبای  زمستانی تجربه کنید می توانید روی کشور بلغارستان یکی از مقاصد ارزان ماه عسل و زمستان های این کشور حساب ویژه ای به خصوص برای گذران  ایام ماه عسل خود باز کنید . در واقع نکته ای که وجود دارد این است که در فصول سرد سال علاوه بر این که می توانید در این کشور به ورزش اسکی پرداخته و بسیار خوش بگذرانید،  هزینه های سفرتان نیز بسیار کاهش پیدا خواهد کرد . همچنین در این فصول معمولا مسافران کمتری نیز برای بازدید از این کشور خواهند آمد که این خود می تواند برای بسیاری از شما ویژگی بسیار منحصربفردی به حساب آید . حالا اگر بخواهیم کمی بیشتر راجع به کشور بلغارستان و موقعیت این کشور بگوییم باید گفت که همان طور که می دانید این کشور دارای پایتختی به نام صوفیه است که  یکی از قدیمی ترین پایتخت های اروپا به حساب می آید . از دیدنی های این شهر می توان به عمارت های بسیار قدیمی اشاره کرد . ضمنا شما با هزینه بسیار کمی که پرداخت می کنید می توانید از مهمان نوازی و برخورد بسیار خوب مردم بلغارستان نیز بهره مند شوید.

 

Related image

 

ماه عسل در آفریقای جنوبی 

احتمالا بسیاری از  شما با کشور آفریقای جنوبی زمانی که جام جهانی ۲۰۱۰ در این کشور  برگزار شد  شناخته و با این کشور آشنایی نسبتا زیادی یا حتی کمی دارد . در مورد اماکنی در این کشور  که می تواند برای بسیاری از شما هیجان انگیز باشد و در کشور آفریقای جنوبی وجود دارد می توان به حیات وحش منحصر به فرد این کشور که در قاره افریقا قرار داد ،  اشاره کرد . ضمنا در این کشور آفریقایی پارک های ملی زیادی وجود دارند که تماشای آنها حتما برای مسافران این کشور توصیه می شود البته برای بازدید از این پارکها نیز تورهایی برای شما در نظر گرفته شده است که می توانید با آن ها به دیدن پارک های ملی آن از جمله «پارک ملی کروگر» (Kruger) بروید.در مورد شهر های پربازدید آفریقای جنوبی یکی از مقاصد ارزان ماه عسل نیز باید گفت که شهرهای نظیر ژوهانسبورگ و کیپ تاون از از این جمله هستند که می توانند برای زوج های جوان بسیار هیجان انگیز و جذاب باشد . هرچند برای اینکه در این کشور اقامت داشته باشید و سفر خوبی را  تجربه کنید ممکن است هزینه های متفاوتی را در زمان ها و در شرایط مختلف و متحمل شود اما این توصیه را به شما میکنیم که اگر در هاستل ها اقامت کنید می توانید سفری ارزان و البته بسیار عالی را در آفریقای جنوبی تجربه کنید .

Image result for ‫ماه عسل در پورتوریکو‬‎

ماه عسل در پورتوریکو

کشوری در قاره اروپا وجود دارد که علاوه بر این که یک سفر هیجان انگیز را برای شما به ارمغان می آورد بلکه از نظر هزینه های سفر نیز بسیار مقرون به صرفه است . بنابراین می توان به راحتی به شما کشور پورتوریکو را به عنوان یکی از مقاصد ارزان ماه عسل پیشنهاد داد که در این کشور می توانید به گذران ایام ماه عسل خود بپردازید . در مورد موقعیت جغرافیایی این کشور باید گفت که به عنوان مجموعه جزایری در شمال شرق دریای کارائیب قرار داشته و از جزایر اسپانیایی به شمار می آید. در واقع همین امر باعث شده که این کشور و نواحی  اطراف آن برای همه مسافران و گردشگران از سرتاسر دنیا بسیار جذاب به نظر آید . در مورد زیبایی ها و مکان هایی که می توانید در کشور پورتوریکو از آن دیدن کنید می توان به خانه هایی که با سبک اسپانیایی ساخته شده  با توجه به نزدیکی این کشور با کشور اسپانیا اشاره کرد.  ضمنا  شهری در این کشور وجود دارد کهسان خوآن نام داشته و اتفاقا پایتخت این کشور نیز به حساب می آید.  از نظر قدمت نیز تاریخ این کشور را به ۴۰۰ سال پیش نسبت داده اند . به همین دلیل هم هست که این شهر خود می توانند یکی از اماکن دیدنی شهر کشور پرتغال به حساب آید . البته تنها این نیست بلکه این کشور دارای جاذبه های بسیار زیادی دیگری از جمله  «جزیره کولبرا» (Culebra Island)، خلیج «پلایا مار چیکیتا» (Playa Mar Chiquita) و مجموعه طبیعی «لاپارگوئرا» (La Parguera) نیز هست . در این مطلب قصد داشتیم تا با معرفی ۱۰ نمونه  از بهترین شهر ها و مقاصد دنیا برای سفر ماه عسل  ،  شما را در انتخاب بهترین آنها یاری کرده تا بهترین سفر  ممکن را در کنار خانواده تان تجربه کرده و تا سالیان سال به یاد داشته باشید.  امید است با نگارش این مطلب نقشی در آگاهی رسانی به شما ایفا کرده و موجبات شادی و رضایت شما عزیزان و خوانندگان همیشه همراه همگردی را فراهم آورده باشیم

منبع سایت همگردی

 

هتل تیکت وب‌سایت
هتل تیکت مطمئن ترین و بهترین رزرو ها را در کمترین زمان و با بهترین قیمت تقدیم شما خواهد کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.
لطفا صبرکنید...