۵ ايرلاين ارزان قيمت اروپايي

همه جاي دنيا ايرلاين هاي ارزان قيمتي وجود دارد که با ارائه امکاناتي متفاوت به مسافران، با قيمتي کمتر از متوسط قيمت ديگر ايرلاين ها آنها را به مقصد مي رسانند.

در اروپا نيز اصطلاحي درباره ايرلاين هاي ارزان قيمت وجود دارد که مي گويد با قيمت يک شلوار جين مي توانيد به جايي که مي خواهيد پرواز کنيد.

ما در اين مطلب شما را با ۱۰ عدد از اين ايرلاين هاي ارزان قيمت آشنا مي کنيم.

 

Book cheap plane tickets and find great deals for car rental and hotels with Norwegian.

Norwegian Air
اين ايرلاين که در سال ۱۹۹۳ تأسيس شده، در حال حاضر سومين ايرلاين ارزان قيمت اروپا است. Norwegian Air بيش از ۴۰۰ مسير پروازي به بيش از ۱۳۰ مقصد در قاره اروپا، آسيا، آفريقاي شمالي، خاورميانه و آمريکا دارد.

اين ايرلاين هنگام رزرو پرواز به شما تقويمي از آفرهاي ويژه و زمان هايي که بليط هواپيما ارزانتر هستند ارائه مي دهد تا با بهترين قيمت بليط خود را خريداري کنيد.

Image result for Wow Air

Wow Air
اين ايرلاين که کار خود را از نوامبر سال ۲۰۱۱ آغاز کرده است، در حال حاضر به ۳۰ مقصد در اروپا و آمريکاي شمالي از جمله بوستون، سان فرانسيسکو، لس آنجلس، مونترال، تورنتو و … پرواز دارد.

 

EasyJet
ايزي جت که در سال ۱۹۹۵ تأسيس شده، ايرلايني انگليسي است که دفتر مرکزي آن در فرودگاه لوتن لندن قرار دارد. اين ايرلاين بزرگترين شرکت هواپيمايي انگلستان بر پايه تعداد مسافران و پروازهاي بين المللي است.

ايرلاين EasyJet در بيش از ۸۰۰ مسير پروازي به ۳۱ کشور جهان پرواز دارد و در ناوگان خود داراي ۲۵۰ فروند هواپيماي ايرباس است.

اين شرکت هواپيمايي سالانه نزديک به ۷۵ ميليون مسافر در سراسر جهان جا به جا مي کند.

Ryanair
اين ايرلاين که يکي از ارزان قيمت ترين شرکت هاي هواپيمايي ارزان قيمت اروپاست، از سال ۱۹۸۵ کار خود را آغاز کرد.

Ryanair بيش از ۳۷۰ فروند هواپيماي بوئينگ دارد و در سال ۲۰۱۶ از ميان تمام ايرلاين هاي اروپايي بيشترين تعداد مسافر بين المللي را داشته است.

 

FlyBe
اين ايرلاين در سال ۱۹۸۵ تأسيس شد و با داشتن ۲۳۲ مسير پروازي براي ۱۵ کشور، خود را بزرگترين ايرلاين منطقه اي اروپا ناميد.

ايرلاين FlyBe بر اساس امکانات و تسهيلاتي که به مسافران خود مي دهد، سطوح مختلف پروازي با قيمت هاي مختلف دارد. امکانات و تسهيلاتي چون پذيرايي هنگام پرواز و ميزان بار مجاز قابل حمل توسط مسافر.

بر گرفته ار سایت فلایتو

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *