نکاتی در خصوص بیمه مسافرتی ویزای شینگن

بیمه یکی از مدارک لازم برای دریافت ویزای شینگن است و در این نوشته سعی داریم نکاتی را به شما یادآوری کنیم که علاوه بر پایین آمدن هزینه های شما، شاید پاسخ سوالاتی در خصوص بیمه ویزای شینگن (مولتی) را برای شما روشنن نماید.

۱- تاریخ شروع بیمه مسافرتی از روز آغاز مسافرت است  ( حتی اگر یک یا دو ماه قبل از وقت سفارت بیمه را خریداری کتید، تاریخ شروع بیمه همان تاریخ ورود شما به شینگن خواهد بود)

۲- سقف تعهد پرداختی بیمه  ۳۰۰۰ یورو برای ارائه بیمه کافی است، تعهد های بالاتر هزینه های بیشتری به شما تحمیل میکند.

۳- اگر قصد دارید علاوه بر کشوری که دریافت ویزا را ردارید ، به سایر کشورهای حوزه شینگن سفر کنید، از بیمه گذار بخواهید به جای نوشتن کشور مقصد، Schengen را درج کند. با این کار اگر در مرزهای هر کشوری از حوزه شینگن از شما بیمه درخواست شود، بیمه نامه مسافرتی شما معتبر است. این کار هزینه اضافی برای شما ندارد و باعث صرفه جویی می شود.

۴- شما میتوانید تعداد دفعات ورود خود را Multiple قرار دهید و با این کار در بیمه های ۶ و یا ۱۲ ماهه چندین بار از بیمه خود استفاده کنید.

۵- توجه داشته باشید قبل از تهیه بیمه نامه از کارگزار سوال کنید که آیا بیمه شما برای سفارت مزبور قابل قبول است یا خیر ! مثلا کشورهای آلمان و اتریش بیمه معلم را قبول ندارند…

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
trackback

[…] آلمان یا انگلیسی، ترجمه رسمی شناسنامه، فیش حقوقی، بیمه مسافرتی معتبر برای سفارت آلمان، رزرو هتل و بلیط برای ارائه به […]

به کانال تلگرامی هتل‌تیکت بپوندید و از آخرین اخبار ویزا و سفرمطلع شویدکانال هتل تیکت
WhatsApp سفارش رزرو