Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/hoteltic/public_html/wp-content/plugins/wp-notification-bars/includes/class-wp-notification-bars-shared.php on line 558
۱۶ روش برای اقامت دائم در استرالیا - هتل تیکت

۱۶ روش برای اقامت دائم در استرالیا

اقامت دائم استرالیا (Permanent Resident Permit) یکی از بهترین روش های مهاجرتی و اخذ گذرنامه به منظور تابعیت دوم است که ظرف چند دهه اخیر صدها هزار هموطن را به سمت کشور کانگوروها سوق داده است. استرالیا، یکی از بهترین مقصدهای مهاجرتی و نه پناهندگی در جهان بوده که فرصت های تحصیلی و زندگی و اشتغال خوبی را برای افراد به خصوص کارگران ماهر و دانش آموختگان دانشگاه و سرمایه گذاران فراهم می کند. برای اخذ اقامت دائم این کشور، ویزا های مختلفی وجود دارد که به ۱۶ نوع ویزا در ۵ بخش مختلف تقسیم بندی می شود.

شما برای دریافت اقامت دائم این کشور، می بایست هدف سفر خود را یا سرمایه گذاری، یا کار، یا ازدواج یا دیدار از اقوام قرار دهید تا بتوانید بر اساس مقررات و روش اجرایی معرفی شده توسط اداره مهاجرت این کشور، نسبت به اخذ روادید در تهران اقدام کرده و به این کشور سفر کنید.

سایت اداره مهاجرت استرالیا

نکته ای که باید توجه کنید آن است که همه نکات و اطلاعات راجع به دریافت اقامت دائم استرالیا را می توانید در سایت اداره مهاجرت این کشور که Home Affairs نام دارد بدست آورید. همه اطلاعات این سایت در سال ۲۰۱۸ میلادی به روز رسانی شده و قیمت خدمات، جدول امتیازات، شیوه  اپلای، نحوه پر کردن فرم های خود اظهاری (EOI) و آن چه برای اپلای ویزای استرالیا به منظور میان مدت و بلند مدت نیاز دارید ارائه شده است. بنابراین نیازی به مراجعه به وکیل نیست و به راحتی از طریق بخش پاسخ به سوالات متداول (FAQ) می توانید اطلاعات لازم را کسب کنید.