وقت و نحوه اخذ ویزای ایتالیا تغییر کرد ۷-۳-۹۷

 

به دنبال عقد قرارداد همکاری میان سفارت ایتالیا در تهران و شرکت Cox and Kings Global Services Management (Singapore) Pte Limited، نحوه ارایه درخواست صدور روادید به سفارت ایتالیا از تاریخ ۷ ژوئن ۲۰١۸ تغییر خواهد کرد.

متقاضیان می توانند از هم اکنون با مراجعه به سایت www.ckgsir.com جهت تعیین وقت اقدام نموده و پس از آن در تاریخ اخذ شده، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز، به دفتر شرکت Cox and Kings به نشانی تهران، ولنجک، انتهای خیابان سیزدهم شرقی، مرکز خرید گالریا، ساختمان اداری، طبقه چهارم، بصورت حضوری مراجعه نمایند.

ارایه خدمات فوق مستلزم پرداخت هزینه ای اضافه بر هزینه صدور روادید می باشد که تعرفه آن در سایت www.ckgsir.com مشخص شده است.

درخواست وقت ملاقات بصورت مستقیم از سفارت ایتالیا از طریق آدرس

https://prenotaonline.esteri.it/Login.aspx?ReturnUrl=%2fdefault.aspx&cidsede=100073 همچنان امکان پذیر است.

آدرس جدید سفارت ایتالیا

افرادی که از این طریق اقدام به تعیین وقت می نمایند، باید در تاریخ و ساعت اخذ شده به دفتر کنسولی سفارت، به نشانی تهران، بلوار آفریقا، کوچه فرزان شرقی، پلاک ١۵، مراجعه نمایند.
خدمات جهانی کوکس اند کینگز (CKGS) یکی از شرکای صاحب امتیاز تأمین منابع خارجی برای دولت ها و شرکت های تجاری در سرتاسر جهان است که تمرکز آن بر روی خدمات رسانی به بخش های کنسولی هیئت های دیپلماتیک سیاسی است. ما خدمات را از طریق فراهم کردن حمایت و پشتیبانی های اجرایی و مدیریت وظایف و کارهای بی طرفانه در ارتباط با مراحل کامل فرآیند درخواست ویزا، پاسپورت و کنسولی ارائه می کند، در نتیجه هیئت های سیاسی را توانمند می سازیم تا بر روی کارها و وظایف اصلی احقاق حق تمرکز کنند. این سازمان به عنوان یکی از کارهای اصلی زمان و منابع خود را بطور کامل صرف بررسی نیاز هیئت های دیپلماتیک در سرتاسر جهان کرده است و بر روی بررسی مسائلی در ارتباط با امنیت، یکپارچگی، سرعت و اثر بخشی راه حل های تجاری با تأمین منابع خارجی متمرکز شده است.

نحوه ثبت نام و قت به زودی در هتل تیکت منتشر خواهد شد…

 

 

8
دیدگاه بگذارید

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
همتیالمیراmeدرياهتل تیکت Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
همتی
Guest
همتی

شماره تلفن رو با صفر و یک رقم کم ثبت شده و برای ثبت نهایی تعیین وقت OTP رو ندارم که ثبت بشه و دچار مشکل شدم برای تصحیح شماره تلفن چه کاری باید انجام بدم؟

المیرا
Guest
المیرا

من اطلاعات لازم برای دریافت وقت سفارت را اشتباه وارد کردم الان چکار باید کرد ؟

me
Guest
me

چطوری میشه نوبتی که از سایت جدید سفارت گرفتم رو یک روز قبلش کنسل کنم؟

دريا
Guest
دريا

چرا نميشه ازش وقت گرفت همه روزاش قرمزه يا باز نشده، كسي ميدونه سايت چه ساعتي آپديت ميشه اصلا امكانش هست بشه ازش وقت گرفت؟

مسعود
Guest
مسعود

كسي تونسته ازش وقت بگيره؟؟؟

WhatsApp سفارش رزرو