ژانویه 21, 2018

خرید بلیط جام جهانی

 

 

نکته بسیار مهم : هوادار گرامی شما برای ثبت اطلاعات بلیط مورد تقاضا خود و همراهان خود فقط در یک مرحله میتوانید اقدام نمایید. به این صورت که در صورتی که شما برای خود و بطور مثال دو همراه برای یک بازی بلیط تهیه نمایید به هیچ وجه امکان اضافه کردن میهمان سوم را در زمان دیگری نخواهید داشت بلکه میتوانید برای ایشان بطور مستقل عملیات خرید را انجام دهید .

دانلود فایل راهنمای استفاده از سامانه دانلود فایل راهنمای نحوه قرعه کشی

– لطفا ابتدا اطلاعات هویتی خود و همراهان گرامی خود را به عنوان هوادار در سامانه ثبت نمایید . مسئولیت صحت اطلاعات ثبت شده به عهده شما میباشد و فدراسیون در قبال اطلاعات ناصحیح مسیولیتی نخواهد داشت .
– ملاک فراخوانی اطلاعات شماره پاسپورت افراد میباشد که پس از ثبت در سامانه هواداری مورد استفاده قرار خواهد گرفت .
– حداقل سن مجاز برای درخواست کننده اصلی ۱۸ سال می باشد ولی برای مهمانان محدودیت سنی وجود ندارد . 
– برای کلیه کودکان با هر شرایط سنی جهت ورود به استادیوم ها می بایست بلیط خریداری گردد .
– بلیت های خریداری شده به هیچ وجه قابل برگشت یا تعویض نمی باشد فقط در خواست کننده اصلی می تواند در یک شرایط خاص نام مهمانان را تغییر دهند که در این صورت سری کامل بلیت های شخص مهمان باید انتقال پیدا نماید .
– در یک سری شرایط خاص درخواست کننده می تواند به صورت کلی تمامی بلیت های خریداری شده را براساس مقررات فیفا در شرایط فروش مجدد قرار دهند .
– تغییر نام درخواست کننده اصلی تحت هیچ شرایطی قابل تغییر نمی باشد .

– استرداد وجه در این سامانه به هیچ وجه امکان پذیر نیست لذا در ثبت اطلاعات و پرداختها کمال دقت را بکارگیرید .
– هواداران عزیزی که در ثبت هواداری خود تصویر پاسپورت خود را بارگذاری نکرده اند درصورتی که در قرعه کشی برنده شوند و هنوز قادر به ارایه پاسپورت معتبر نباشند مبلغ پرداختی ایشان غیر قابل استرداد بوده و از بین خواهد رفت .

– مطابق جدول بالا هواداران محترم میتوانند برای تهیه بلیط استادیم برای هرکدام از بازیها یکی از سه نوع نرخ مذکور را برگزینند ، همچنین ارقام بالا بر اساس دلار ارائه گردیده است . بنابراین نرخ تبدیل ارز مطابق با نرخ حواله روز محاسبه و دریافت خواهد شد . لازم به ذکر است کلیه پرداختها بصورت ریالی و از طریق نظام بانکی جمهوری اسلامی ایران میباشد .
– هواداران گرامی میتوانند علاوه بر سه بازی مشخص ایران در مرحله اولیه بلیط بازیهای ایران در صورت صعود از گروه خود را نیز رزرو نمایند . برای این کار مطابق نرخهای بالا میبایست صد + ده درصد از مبلغ پرداخت گردد و در صورت عدم صعود تیم ملی عزیزمان مبلغ دریافت شده مسترد خواهد شد و صرفا مبلغ ده دلار به عنوان کارمزد از طرف فیفا کسر خواهد گردید و الباقی مسترد خواهد شد ، لازم به ذکر است جمع کارمزدها برای بازیهای مختلف حداکثر میتواند چهل دلار باشد و از این سقف فراتر نخواهد رفت .
– هوادارن محترمی که معلول هستند میتوانند از نرخ ردیف سوم که مربوط به معلولین محترم میباشد استفاده نمایند و یک نفر را به رایگان به همراه خود در استادیوم ببرند . همچنین میبایست مدارک پزشکی خود را بصورت فیزیکی به فدراسیون ارایه نمایند .
– هواداران محترمی که دچار چاقی مفرط هستند میتوانند صرفا برای خود بلیط تهیه نمایند و امکان اضافه کردن همراه را ندارند . این عزیزان نیز از نرخ سوم میتوانند بهرمند باشند و میبایست مدارک پزشکی خور را بصورت فیزیکی به فدراسیون ارایه نمایند .

– همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید با توجه به بخش بندیهای مختلف میتوانید اقدام به تهیه بلیط جایگاه های مختلف استادیوم بفرمایید . بدیهی است جایگاهای بهتر دارای نرخهای بالاتری هستند .
– با توجه به بخش بندی بالا میتوانید نوع بلیطهای خود را انتخاب نمایید .
لازم به ذکر است نرخ تبدیل دلار به ریال به صورت روزانه با قیمت ارز آزاد محاسبه و ۴ درصد کارمزد بانکی به مبلغ نهایی اضافه می‌گردد.
قابل توجه درخواست کنندگان محترم: در صورتی که میزان تقاضا برای خرید بلیت‏های جام جهانی در پایان مدت ۳۰ روزه بیشتر از ظرفیت اختصاص یافته در جدول یک باشد، فدرسیون فوتبال در حضور رسانه ‏ها و نهاد‏های نظارتی اقدام به قرعه‏ کشی نموده و تماشاچیان عزیزی که نامشان در قرعه‏ کشی بیرون نیامده، پول خرید پرداخت شده به حساب آن‏ها تا حداکثر ۱۰ روز عودت داده خواهد شد.

– برای خرید بلیط هر بازی یک نفر به عنوان سرگروه میتواند سه نفر دیگر را به عنوان زیر مجموعه خود ثبت و مبلغ آن را پرداخت نماید . بنابراین چهار نفر در یک مرحله میتوانند برای یک بازی ثبت و عملیات پرداخت را انجام دهند . این روند مطابق شکل بالا میتواند حداکثر برای هفت بازی یا به عبارتی بیست و هشت بلیط اتفاق بیفتد .
– لازم به ذکر است هر نفر برای یک بازی فقط یک بلیط میتواند تهیه نماید .

– همانطور که در تصویر بالا مشخص شده ، زمانبندی ، مکان بازیهای مرحله اول و سهمیه ایران در هر بازی از این قرار میباشد .

لطفا فایلهای زیر را دانلود نموده و بدقت مطالعه نمایید زیرا که در روند ثبت اطلاعات و خرید بلیط میبایست نسبت به تایید آگاهی از مفاد و اطلاعات این فایلها اقرار نمائید

۱- GTCs en FWC2018 دانلود فایل
۲- PMAs FAQs international en دانلود فایل
۳- TIMS Sales Regulations FIFA Ticketing AG en دانلود فایل
۴- Ticket Prices USD en دانلود فایل